ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Seyahatler ve Kamp için Çadırlar.

Tatillerinizi değerlendirmek için farklı seyahat veya kamp planları yapabilirsiniz. Zamanınızı ve koşulları doğru bir şekilde planlayarak keyifli bir tatil yapmak isteyebilirsiniz. Eğer istediğiniz biraz da şartları kendinize göre ayarlamak ise çadır kullanarak seyahatler esnasında konaklama ile karşılaşılabilecek sorunlardan kurtulabilirsiniz. Kendinize, ailenize veya arkadaş gruplarınıza uygun koşulları sağlayacak çadır modellerinden uygun olanı seçerek keyifli bir tatil planını yaparken, konaklama ilgili sorularınızdan başka sorunlara yönelebilirsiniz. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde uygun koşulları sağlayarak dinlenebilir, seyahatinizle ilgili kararları alırken daha özgür davranabilirsiniz. İster çoklu planlar yapabilir isterseniz kendinize özel bir alan oluşturarak tercihleri kullanabilirsiniz. Farklı seçenekleri ile konaklamalarınızı yapmayı kolaylaştıracağınız gibi seyahat edeceğiniz yerleri belirlemek de size kalacaktır. Seyahatiniz sırasında kamp tecrübeleri edinerek tatilinizin sizin için daha farklı bir hal almasını sağlayabilirsiniz. Doğayı seven ve doğada zaman geçirmek isteyen kampçılar için farklı özellikleri ve modelleri olan çadır kurulumu, kişi sayısı ve sağladığı farkı seçenekler ile isteklerinize cevap çeşitliliğine göz atmanız yeterli olacaktır. Kamp sırasında veya seyahatleriniz esnasında sizler için kolaylıklar sağlayabilecek olan çadır modelleri gibi, aksesuarları ile de hem tatilinizi kendi istediğiniz şekilde planlayabilir hem karşılaşabileceğiniz aksiliklere karşı önceden tedbirler alabilirsiniz. Farklı spor alanlarına ve hobilere yönelik özel tasarım modelleri ve aksesuarları ile hobilerinizi istediğiniz şartlarda uygulayacak zamanı ve tatili planlayabilirsiniz. Yapmak isteyip hep ertelediğiniz aktivite ve hobilerinize zaman ayırmak için uygun bir fırsat doğabileceği gibi tatilinizi sadece bedensel bir dinlenme değil hayatın dertlerinden ve uğraşlarından bir uzaklaşma fırsatı haline getirmek mümkündür. Bir sahil köyünde veya bir şehir turu esnasında kendinize ayıracağınız dinlenme zamanlarını kendi istediğiniz şekilde bir sessizlik veya dilediğiniz bir manzara ile şekillendirebileceğiniz gibi yapacağınız seçimler ile bu anı geçirmekte olduğunuz mekanı ve koşulları kendinizce iyileştirebilmeniz mümkündür. Sırt çantanızı ve çadırınızı alarak yola çıkmak için ihtiyaç duyduğunuz özgüveni ve isteği kendinizde buluyorsanız kendinize uygun modelleri incelemek ve yapacağınız seyahati veya kampı kendi istediğiniz şekilde planlayacağınız aksesuar ve özellikleri ile özlediğiniz veya hayalini kurduğunuz yolculuklara çıkabilirsiniz.

Çadır Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tatilinizi veya bulduğunuz bir zaman aralığını değerlendirmek için bir seyahate çıkmaya veya kamp yapmaya karar verdiğinizde çeşitli ekipmanlara ihtiyaç duyarsınız. İhtiyacınız olan fonksiyonları sağlayacak olan çadırı bulmak konusunda nelere bakmanız gerektiğini ve ne yapacağınızı bilmeniz gerekmektedir. Farklı kullanımlar ve ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanmış modeller ile seyahat edeceğiniz veya kamp yapacağınız yerin koşullarına karşı sizin yanınızda olan modeli yanınızda bulundurmanız ve doğru bir seçim yapmanız gerekecektir. Aileniz veya arkadaşlarınızla çıkacağınız bir seyahat için ihtiyaç duyduğunuz şey sadece konaklamak ise araç üstü modelleri incelemeli ve kişi sayınıza uygun modellerin size sunduğu fırsatlar ve özellikleri değerlendirmelisiniz. Dilerseniz kendinize özel bir alanda tatilinizi yapmak için planınızı kurabilir ve uygun çadır modellerini tercih edebilirsiniz. Bunun için sunulan 2, 3, 4, 5, 6, 7 ve 8 kişilik çadır seçenekleri ile ekip halinde hareket edebilir veya tek kişilik çadır modeliyle kendiniz için planlar yapabilirsiniz. Seyahatiniz veya kampınız için ihtiyaç duyduğunuz ebatları belirledikten sonra çadırınızı kullanacağınız koşullar hakkında size yardımcı olacak özellikteki modelleri inceleyerek istediğiniz tatil için gereken konaklama imkanlarını kendinize uygun bir hale getirebilirsiniz. Kurulum özellikleri itibariyle çeşitlilik gösteren çadır modelleri bulunmaktadır. Otomatik kurulumu olan seçenekler, şişme çadırlar, manuel kurulum modeller veya sizin için sadece direklerinin kurulumu esnasında yardımcınız olacak çeşitleri ile kurulum konusunda beklentilerinize hitap eden modeller arasında seçim yapabilirsiniz. Kamp planı yapanlar için modeller de bulunmaktadır. Doğa koşullarına uygun tasarlanmış modelleri ile 4 ve 5 mevsim çadır seçenekleri ile her koşulda yanınızda olacak tasarım çeşitleri bulunmaktadır. Çadırların dayanıklılığı gibi içinde bulunduğunuz koşulların zorluğu sebebiyle çadır kurulumu önemli olacaktır ve zor şartlarda çadır kurulumu ile uğraşmak istemeyenler için otomatik çadır seçenekleri bulunmaktadır. Kendinizi tatilinize odaklayarak karşılaşacağınız sorunlara karşı tedbirler alarak seyahatinizin veya kampınızın şartlarını kendiniz belirlerken ihtiyaç duyacağınız özellikleri sağlayan model seçimleriyle kendinizi ve tatilinizi özel hissedeceğiniz bir plan yapmanız mümkündür. Çadır modellerinin sizler için önemli olacak bir diğer özelliği ise kullanımı kadar taşınmasındaki kolaylığıdır. İster büyük bir model isterseniz küçük bir model tercihi yapın. Bunların beraberinde size sağlayacakları taşıma kolaylığı seyahatiniz esnasında sahip olduğunuz alanın kullanımını sizin planlarınıza uygun bir hale getirecektir. Seyahat veya kamp planınıza uygun modeli ve keyfinize göre bir plan oluşturduktan sonra yapmanız gereken ürünün kullanımını sizin için kolaylaştıracak yöntemleri ve aksesuarları edinmek olacaktır.

Seyahatlerde Çadır Kullanımı

Kendinize seçtiğiniz seyahat rotası veya kamp alanıyla ilgili gerekli araştırmaları ve sizin isteklerinize yönelik gereklilikleri taşıyan çadır modelini belirlediyseniz yolculuğa hazırsınız demektir. Seyahatleri esnasında insanların evlerinden uzak bir şekilde geçirdikleri zamanlarda günün yorgunluğunu atacakları bir yere ihtiyaç duyarlar. Sadece bir konaklama alanı olarak değil aynı zamanda bir süre sizin eviniz olacak çadırların fonksiyonları ve kullanımları size uygun bir konfor sunabilirler. Aracınız ile seyahatinizi sürdürüyor ve zemin olarak tercihiniz ve aracınızın size sağlayacağı faydalardan yararlanmak istiyorsanız seyahatleriniz esnasında araç üstü modelleri kullanabilirsiniz. Kullanımı veya kurulumu yönünden farklılıklar taşımakta olsa da araç üstü çadırlar imkanlarınızın yeterliliği ölçüsünde size ve koşullara bağlı olarak ekibinize ulaşımı kolay bir konaklama fırsatı sunacaktır. Aracınız büyüklüğü önemli bir faktör olsa da çift kişilik çadır özelliklerine sahip olan modeller, sizlere ve ulaşım kaynağınıza yakınlığını sağlayacaktır. Aynı zamanda bu çadır modelleri seyahat planınıza göre size uygun olabilecektir. Seyahatiniz esnasında ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek adına uygun bir alan bulabilirsiniz. Ya da güvenliğinizi sağlamak birinci önceliğiniz olabilir. Bunun için kullanacağınız çadırın fonksiyonları seyahatlerinizde sizin ve yanınızda bulundurduklarınızın güvenliğini sağlayacaktır. Çadırınızı rahatlıkla kullanabileceğiniz kamp ve konaklama alanlarının olmadığı yerlerde ise kendinizi güven altına almak için özel fonksiyonlara sahip alternatiflere bakabilirsiniz. Aynı zamanda yanınızda bulundurmanız gereken eşyalarınızın olacağını düşünerek kamp malzemelerinizi edinirken kapsamlı bir plan yapmalı ve sahip olacağınız alanın kısıtlı olacağını unutmamalısınız. Bununla beraber oda sistemlerine sahip ve yükseklikleri ile konforunuzu sağlamak isteyen çadırları tercih ederek eşyalarınızı güven altına alacak ve size kullanabileceğiniz daha geniş bir alan sağlayacaktır. Seyahat planınızı çadır kullanacak şekilde yaptıysanız sizin için uygun alanlardan bazıları kamp için düzenlenmiş olan alanlardır. Bu alanlarda çadır kullanımınız ve genel ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkündür.

Kamp Çadırı Modelleri

Seyahatinizin yanında yapabileceğiniz gibi bulduğunuz zaman aralıklarıyla kendinize farklı bir deneyim şansı sunmak adına kamplar yapabilir ve belki özlediğiniz, belki ilk kez tecrübe edeceğiniz doğal bir ortamda zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Kamp yapacağınız süre ve belki uzun bir serüven esnasında doğa koşulları öngörülerek tasarlanmış kamp çadırları sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Doğal koşullar içerisinde elinizde bulunan ürünlerin korumasını ve bununla beraber kendi sağlık ve konforunuzu sağlamak adına ilk olarak dinlenmek için ihtiyaç duyacağınız şartları sağlamanız gerekmektedir. Kamp için tercih ettiğiniz yerin size sağladığı herhangi bir avantaj bulunmuyorsa, karşılaşabileceğiniz olaylara ve aksiliklere karşı kendinizi ve yanınızdakileri koruyacak önlemler almanız gerekecektir. Bu sebeple ihtiyaç duyacağınızı düşündüğünüz çadır malzemelerini ve diğer kamp ürünlerini yanınızda bulundurmanız şarttır. Çıkacağınız yolculuğun uzunluğu ve ulaşımınızı sağlayacağınız yöntemi göz önünde bulundurarak yanınızda bulunduracağınız çadırın ağırlığı, kurulumu ve boyutları önemli özellikler arasında bulunmaktadır. Yapacağınız kampın içerisinde planladığınız etkinlikleri belirledikten sonra kamp için tasarlanmış çadır modellerini inceleyebilir ve uygun seçenekleri edinerek keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Eğer kamp yapmak için planladığınız belirli bir mevsim yoksa bunun için tasarlanmış 4 mevsim veya 5 mevsim çadır seçenekleri sizin uygun olacaktır. Su geçirmez çadır seçenekleri ile beklenmedik hava koşullarına veya çeşitli yerlerde kamp planları yapmaya hazırlıklı olursunuz. Kamp esnasında ihtiyaç duyacağınız diğer eşyalarınızı ve çantanızı güven altında tutmak için bunun için tasarlanmış ve eşyalarınızı saklayabileceğiniz kabinleri olan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Kamp sırasında elinizdeki imkanları kontrollü kullanmanız ve birkaç günlük planlamalar yapacaksanız kendinizi buna hazır hissetmenizi sağlayacak veya durumun kontrolünü sağlamanızı sağlayacak çadır lambası ve sobası ile zaman kazanabilir ve aksiliklere karşı önlemler alabileceğiniz gibi kamp tatilinizin sizin için daha eğlenceli ve kolay geçmesini sağlayabilirsiniz. Kampı yapacağınız koşulların bir önemi olmaksızın daha sağlıklı bir uyku ve karşılaşabileceğiniz zemin sorunlarına karşı mat veya şişme çadır, yatak aksesuar seçenekleri ile kendinize uygun koşulları sağlayabilirsiniz. Tecrübeler edindikçe envanteriniz genişleyecektir. Bunun için daha önceden bu konular hakkında sizler için sunulan modellerin özelliklerini ve yanınızda bulundurmanız gereken aksesuar, çadır malzemelerini belirlemek zorlu şartlar karşısında kolay çözümler üretmenizi sağlayacaktır.

Çadır Özellikleri ve Aksesuarları

Çadır modellerinin birbirinden ayrıldıkları çeşitlendikleri ve seyahatlerde, kamplarda kullanacağınız koşullar göz önünde bulundurularak tasarlanmış özellikleri vardır. Bunlar hava veya doğa koşullarına göre tasarlanmış ve karşılaşabileceğiniz, planlanmamış, durumlarda sizlerin işini kolaylaştıracak detayları sunmaktadır. Çadırlarınızın dayanaklılığını ve hava durumunu sabit tutmak, sizin için rahat bir şekilde hava akışını yönetmenizi sağlayacak çadır tenteleri bulunmaktadır. Özellikleri arasında çift tenteli veya başka özellikleri ile sunulan çadır tenteleri aynı zamanda sineklik veya cibinlik özellikleri ile sineklere ve böceklere karşı çadırınızı kapatmaktadır. Su geçirmez çadır modelleri ve çadır şemsiyesi ile kampınız veya seyahatiniz esnasında değişen hava durumuna karşı önlemler alabilirsiniz. Aynı zamanda hava değişimlerine karşı alacağınız önlemlerden veya güneşli havalarda alacağınız önlemlerden birisi de tercihinize bağlı gölgelikli çadırlardır. Sadece kamp veya seyahat esnasında değil bir piknik esnasında da sizin için önemli bir ürün olabilecek gölgelik çadırlar sizleri uzun süre güneşe maruz kalmaktan korumaktadır. Çadır çeşitlerinin arasında bir seçim yaparken göz önünde bulunduracağınız çadır tavsiyeleri öncelikle kullanımına yönelik olmalıdır. Tercih edeceğiniz çadırın özellikleri öncelikle kumaşı, tentesi gibi kriterler ile değerlendirilirken büyüklüğü ve kapasitesi gibi özellikler modellerin fonksiyonlarını belirlemektedir. Ürün bilgilendirmesinde bulunan özelliklere, fonksiyonlara göre çadır fiyatları değişiklik göstermektedir. Kurulum özellikleri ise daha önce kamp veya seyahat tecrübelerinize bağlı olarak tercihleriniz konusunda belirleyici özellikler arasında yer alacaktır. Daha önce herhangi bir tecrübeniz yoksa sizin için kolaylık sağlayacak otomatik çadır kurulumları ile çadır direğinin, iskeletinin kurulumunu hızlı ve çok bilgi birikimi bulundurmadan kurabilirsiniz. Çadırınızın ebatları kullanacak kişi sayısına bağlı değişkenlik göstereceği gibi toplanmış haliyle taşınabilirliği önemli olacaktır. Çantanızda veya aracınızda başka eşyalarınızı bulundurmaz gerektiğini unutmadan eşya düzeninizi sağlarken sizi zorlamayacak bir terci yaparak seyahatiniz ve kampınız sırasında eksik eşyalarınızla zorluk yaşamaktan kaçınmış olursunuz. Tercih ettiğiniz modelin size sağlayacağı avantajlardan birisi de beraberinde kullanacağınız aksesuarların kullanımını kolaylaştırması ve daha fazla eşyaya ihtiyaç duymamanızı sağlayacak olmasıdır. Tatiliniz veya konaklamanız için zamandan ve efordan tasarruf edebileceğiniz tercihleriyle ürün özellikleri tercihlerinizde ve dikkat etmeniz gereken fonksiyonları belirlemenizde önemli bir rol oynayacaktır. Ürünlerin taşınabilirliği ve seyahat kolaylığı sağlaması sebebiyle kullanımlarını kolaylaştıracak aksesuarlarla uyumu bir başka önemli kriter olacaktır.

Seyahatiniz ve Kamplarınız için Çadır Ekipmanları

Kendinize uygun tatil planını yaptıysanız ve kullanacağınız çadır modelini seçtiyseniz tatilinizi kendiniz için verimli bir hale getirmek için sizin yardımcınız kamp aksesuarları olacaktır. Çadır setleriyle ihtiyaçlarınızı bir yerde bulabilirsiniz. Branda çadır modelleri ile kişisel eşyalarınızı ve seyahatinizde size eşlik eden aracınızı koruyabileceğiniz gibi günlük şartlarda aracınızın veya açık alanda duran eşyalarınızın saklanması için bu modelleri kullanabilirsiniz. Zamanınızı geçirirken uğraşmak istediğiniz küçük işler için yanınıza alabileceğiniz ürünler bulunmaktadır. Katlanabilir kazma ve kürek ile çantanızda fazla bir yer kaplamadan yapacağınız aktiviteleriniz esnasında karşılaşacağınız sorunlara veya hobileriniz için kullanabileceğiniz bir ürün olduğu gibi çadır kurulumu sırasında zeminle ilgili yaşayacağınız sorunların çözümünde de kullanılmaktadır. Zemin şartlarına bağlı olarak kullanabileceğiniz çadır matı üzerinde rahat bir uyku için tulum tercihiniz önemlidir. Uyku tulumlarının sıcaklığı koruma ve isteğinize göre farklı özellikleri ile farklı koşullarda kullanabileceğiniz çeşitleri bulunmaktadır. Soğuk hava koşullarına ve beraberinde karşılaşabileceğiniz yağmur ve kar gibi durumlarda çadırınızın üzerine kapatacağınız tente ve kumaş ürünlerini eklemek için veya çadırınız ile ilgili yaşayacağınız aksiliklere karşı yedek direk ve kazık kullanılmaktadır. Çadır sobası, fırtına sığınağı ve onarım kumaşı aksesuarları ile kendinizi aksiliklere karşı hazırlamak mümkün. Rüzgar siperliği ve çadır lambaları ile ateşinizin sönmesine karşı tedbir alabilir ya da kişisel olarak ilgileneceğiniz işleriniz için çadırınızı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Karşılaşabileceğiniz diğer sorunlar olarak sineklere karşı sineklerden kurtulacağınız ya da korunacağınız tente, sinek öldürücü aksesuarları edinebilirsiniz. Taşınabilir aydınlatma ürünleriyle havanın karardığı zamanlarda kendinize hareket özgürlüğü sağlayabilirsiniz. Elinizdeki imkanları geliştirerek karşılaşacağınız yaralanmalara veya yapacağınız aktiviteler sırasında da yaşayacağınız sorunlara karşı ilk müdahaleyi kendiniz yapabilmek için içeriği sizlerin ihtiyaç durumlarınıza göre planlanmış olan acil durum ilk yardım kiti bulundurabilirsiniz. Tüm hazırlığınızı tamamlarken beraberinizde eşyalarınızı taşıyabilmek için uygun boyutlara sahip alacağınız bir sırt çantası kolay hareket edebilirsiniz. Gerekli olan eşyaları alarak kendinizi ve tatilinizi daha düzenli ve kendinize eşya ağırlığı yapmadan keyifli bir süre geçirme fırsatı sunacaktır. Çadır ve çadır aksesuarları kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz Bee.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR