ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

ÇOCUK POLAR VE KAZAK

Yarattığı konfor ve kullanım kolaylığı, poların yetişkin ve çocuklar için vazgeçilmez kıyafetler olmasını sağlıyor. Kayak & snowboard gibi outdoor aktivitelerden ev içi kullanıma kadar pek çok alanda kusursuz konfor yaratan; çocuk polar mont, yelek, kazak kız ve erkek çocuk içlik çeşitlerine Bee.com.tr güvencesiyle sahip olabilirsiniz. 

POLAR NEDEN SICAK TUTAR?

Geri dönüştürülen plastik malzemeler ve polyester iplerin birlikteliğinden doğan polar kumaş, iç içe geçmiş çok sayıda dokuya sahip olduğu için maksimum ısı yalıtımı sağlıyor. Güçlü ve dayanıklı liflere sahip olan polar kumaş; esneyebilme, su geçirmezlik ve hafiflik konularında kullanım avantajları yaratıyor. Isıyı kademeli olarak geçirme özelliği; açık hava aktiviteleri için üretilen kayak içliği, mont ve kazak gibi ürünlerde poların tercih edilmesine neden oluyor. Yoğun efor sarf etmeden, vücut ısınızı dengeleyen polar ürünleri, kış aylarında yapılan her türlü aktivitede maksimum koruma yaratıyor. Polar, hafif ve esnek yapıları sayesinde soğuk günlerde kat kat giyinilmesi yönündeki tavsiyeye en uygun üründür. Hava geçirgenliğini yüksek seviyelerde gerçekleştiren kıyafetler, diğer giysilerle yarattıkları uyumla, hareket gerektiren faaliyetlerde bile mükemmel konfor sunuyor.

TÜYLENEN POLAR NASIL TEMİZLENİR?

Leke tutmama, kolay ütülenme gibi özellikleri polarların temizlik işlemlerinin pratik olmasına katkıda bulunuyor. Kullanıcıların hayatını kolaylaştıran özellikler, başta çocuk polar modelleri olmak üzere tüm ürünlerde bakımı kolaylaştırıyor. Polyester kumaşın uzun ömürlü dokusuna sahip ürünler, yumuşatıcı, beyazlatıcı veya renkli kumaş deterjanları olmadan, çamaşır makinesi ve elde, maksimum 30 derece sıcaklıkta yıkandığında tüylenmenin önüne geçilebilir. Kurutma makinesi, kuru temizleme işlemlerine gerek  olmadan, bir askı yardımı ile doğal yollarla kurutulması sayesinde ürünlerinizi, uzun süre formu bozulmadan kullanabilirsiniz. Talimatlara uyarak temizlik ve bakımını gerçekleştireceğiniz polar ürünlerini, sert dokulu kıyafetlerle birlikte yıkamamak gerekiyor. Tüy toplama rulosu kullanarak tüylenme ve yıpranmaya karşı ürünleri koruyabilirsiniz. 

ÇOCUK POLAR MODELLERİ NELERDİR?

Kışın soğuk günlerine karşı etkin korumayı elde edeceğiniz erkek çocuk polar ürünleri; mont, kapüşonlu ceket, içlik ve benzeri çok sayıda modelden oluşuyor. Severek giydikleri polar sweat çocuk modelleri okul ve spor sonrasında, çocuk termal içlik çeşitleri ise kışın popüler sporu kayak yaparken çocuklara en iyi korumayı sağlıyor. Pratik kullanımı ve hafifliği ile en çok tercih edilen ürünler arasında bulunan yelekler, kazak ve sweat'leri tamamlayarak, çocuklara açık havanın keyfini çıkarma imkânı tanıyor. Bisiklet ve kayak gibi rüzgara karşı yapılan sporlarda kapüşonlarıyla vücudunuzu tamamen koruyan montlar, fermuarlı cepleri ile de ellerinizin sıcak kalmasına katkıda bulunuyor. Hiking & doğa yürüyüşü ve kamp gibi uzun süre açık arazide vakit geçireceğiniz anlarda yanınızda bulunan kız ve erkek çocuk polar modelleri, doğayı keşfetme isteğinizin yarım kalmasını önlüyor. 

ÇOCUK POLAR FİYATLARI NELERDİR?

Vücudu saran, esnek, ter tutmayan, hızlı kuruyan, hafif ve benzeri çok sayıda özelliğe sahip kız ve erkek çocuk polar üst çeşitleri, tasarım özelliklerine göre farklı şekilde fiyatlandırılıyor. Denizde, yağmurluk gibi kullanılabilen, su tutmaz polar ile küçük yaş grupları için üretilen yarım boğazlı ürün, tasarımlarına göre farklı fiyatlarla satışa sunuluyor. Özelliklerine, kullanım amacına uygun olarak her çocuğun severek giydiği modeller, aile bütçenizi zorlamadan ürünlere ulaşma kolaylığı yaratıyor. Yerinde duramayan küçükleri soğuktan koruyan çocuk içlik modelleri; eldiven, bere ve boyunluklarla tamamlayarak, çocukların hareketlerini kısıtlamadan onları güvenle koruyabilirsiniz. 2 ile 15 yaş arasındaki çocuk ve gençlerin bedenlerine göre hazırlanan ürün serileri, yumuşak dokusuyla üst düzey koruma sunarken, şık tasarımlarıyla miniklerin sevimli ve şık görünmelerini sağlıyor. 

Sahip oldukları özelliklerle fark yaratan polar ve kazaklar, sonbahar ve kış aylarında koşulsuz sıcaklığı hissetmeniz için giyim koleksiyonunda sizleri bekliyor.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR