Bee'z Kimiz?

 

Bee.com.tr, dünyada ve Türkiye’de kalitesini kanıtlamış, güvenilir ve seçkin markaların tüketici ile buluştuğu, samimi ürün yorumları ve hızlı teslimat anlayışı ile 10 yılı aşkın süredir hizmet veren online alışveriş sitesidir. Bee.com.tr bir BBM Turkey kuruluşudur. Markalarımızın direkt ithalatçısı ve/veya Türkiye İş Ortağı olmamız sebebiyle müşterilerimize binlerce çeşit ürünü, en uygun fiyat ve hızlı kargo süresiyle sunmaktayız. Hedefimiz kazandığımız güveni, keyifli ve hızlı alışveriş deneyimi ile katlayarak büyütmektir. 

Bee.com.tr olarak müşterilerimize Hepsiburada, Amazon, N11, Trendyol, PTTAvm gibi daha pek çok iş ortağımız olan pazar yerleri aracılıyla güvenli alışverişin keyfini sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Markalarımız: Backpaker, Dubliner, Pixie Crew, Pixelbags, Eastpak, Emperor Deri, Contigo, Sigg, Bobble, Kleen Kantin, Micro Scooter, K2 Paten, Robotime, Hally Hansen, Gill, Musto, Hurley, Cobian, Starling, Doğuş Halı, Wooderful Life, Bee Home, Harbinger, McDavid, Iron Gym, CNet, Next Home.


Keyifli Alışverişler !

 

BEE Ailesi 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR