ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

KATLANABİLİR KAMP MASASI.

Şehir yaşamının yoğun iş temposu nedeniyle kısacık anlarda bile doğa ile baş başa zaman geçirmek insana çok iyi gelir. Aileniz veya sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz bazen dingin bazen de enerjik anlarda yemek yemek, bir şeyler içmek ya da masa oyunu oynamak gibi aktivitelerinizde kamp masası ve sandalyeleri en büyük yardımcınızdır.

KAMP MASASI NEDİR...

Outdoor aktivitelerde ve kamp alanlarında kullanılmak için tasarlanmış, portatif şekilde kurulabilen veya katlanabilen, üzerine konulan yiyecek veya eşyalar için yüksek düz bir alan oluşturan hafif masalara kamp masası adı verilir. Farklı hava koşullarına dayanıklı olan bu tür masalar sağlam, dekoratif ve kolayca taşınabilir yapılara sahip olduğundan piknik, plaj, veranda ve bahçe gibi tüm dış mekânlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanımı kolay olan bu tür masalar ilgi ve ihtiyaçlara göre farklı renk, ağırlık, desen ve boyutlarda üretildiğinden, sevdiklerinizle birlikte doğaya kaçış zamanlarınızda aracınızda taşıyabilirsiniz.

Fonksiyonel yapıları sayesinde tek parça bir düzlem şekline dönüşebilen bu tür masalar, istenilen alana kolayca yerleştirme ya da hafif yapıları sayesinde elde ve sırtta taşıma özelliği de sunar. Boyutlarına göre yaklaşık 51 x 75 cm, 60 x 85 cm veya 70 x 47 x 56 cm gibi boyutlara sahip olmaları ile dikkat çeker. İhtiyaçlarınıza en uygun olan kamp masasını tercih edebilir, bulunduğunuz ortamın keyfini çıkarırken konforunuzdan taviz vermezsiniz

KAMP MASASI KURULUMU NASIL YAPILIR?

Sahil, piknik ve kamp alanlarında kullanım için uygun olan kamp malzemeleri ürün grubundan olan katlanır kamp masası genellikle daha az yer kaplaması ve tek hareketle katlanabilmesi için çaprazlama ayak yapısına sahiptir. Bu tür katlanabilir kamp masası çeşitleri, çapraz ayakların bastırılması halinde dik bir demir haline gelir. Üst plâkaları çıkabilen, hatta bu plâkaların da katlanarak dikey forma gelebildiği kamp masaları tek bir koruyucu kılıf ile kullanılabilir. Sıklıkla ahşap ve alüminyum katlanır kamp masası çeşitleri, dayanıklı ve kolayca katlanabilen ayak formuna sahiptir.

Üst plâkası plastik ya da PVC malzemeden üretilen kamp masaları avcılık, dağcılık veya piknik gibi dış aktivitelerde tercih edilir. Hava koşullarına daha dayanıklı olması, paslanma yapmayacak malzeme içermemesi ve kolay temizlenebilmesi sayesinde özellikle çocuklu aileler tarafından sıkça tercih edilen bu tür masalar, masanın altında bulunan paralel ayak yapısı sayesinde kolayca açılır ve kapanır. Masayı katlamak için tek yapmanız gereken ayakları üst plaka ile birleştiren vidalı demiri yukarı doğru çekmektir.

KATLANIR KAMP MASASI ÖZELLİKLERİ

Oldukça hafif olan portatif kamp masası çeşitleri sandalyeleri ve taşıma çantaları ile birlikte satılır. Genel olarak katlanır kamp masalarının özellikleri şunlardır:

Hafif yapıları ile arabada, elde ve sırtta bir kamp çantası gibi kolayca taşınabilir.

Dayanıklı ayak yapısı ve yüzeyi sayesinde ortalama 50 kg'a kadar ağırlık taşıyabilir.

Yemek, depolama alanı veya masa oyunları için uygundur.

4 kişilik bir aile için kamp masası boyutları ortalama 80 x 60 x 3 cm'dir. Daha geniş topluluklar için daha büyük ölçülerde kamp masası kullanılmalıdır.

Alçak, orta ve yüksek boyları ile kullanım amacına göre farklı yüksekliklerde kamp masaları seçilebilir.

Üst plâkası leke tutmayan ürünlerle kaplandığından açık alanlar için idealdir.

Bazı katlanabilir kamp masalarında yiyecek, içecek veya diğer eşyaların konulması için ekstra küçük alt cepler veya file eklenti yer alır.

Ergonomik özellik sunan kamp masaları tek hareketle açılabilir ve kapanabilir.

MDF ve alüminyum bileşimli kamp masaları yağmura, sıcağa ve neme dayanıklı olduklarından paslanmaz.

KAMP MASASI FİYATLARI

Kamp masası fiyatları, tercih edilen ürün özelliklerine göre farklılık gösterir. Bazı kamp masaları tek kişi için uygunken, bazıları kalabalık aileler için kamp sandalyesi ve masası ile birlikte takım halinde satılır. Benzer şekilde üst tablası da katlanan ve taşıma çantası içerisine eklenebilen modeller uzun doğa yürüyüşlerinde, tırmanış veya dağcılık gibi sporlarda pratik taşıma olanağı sunduğundan nispeten daha fazla fiyatlı etiketlendirilebilir.

KATLANIR MASA NEDİR?

Kamp kültürünün en vazgeçilmez yanı, doğayla iç içeyken yemek pişirip mis kokular arasında ziyafet çekmektir. Uzun bir kamp programınız varsa, mutlaka katlanabilir kamp masası edinmelisiniz. Katlanır kamp masaları farklı yüksekliklerde ve ebatlarda alternatiflerle satışa sunulur ve sonrasında katlanır kamp sandalyesi modelleri ile kamp malzemeleri takımının ilk kısmını tamamlayabilirsiniz

Belki bir piknik keyfini tamamlamak için piknik masası gibi kullanacağınız katlanır masa boyut avantajı oldukça önemlidir. Tabureli takımlar, daha az yer kaplayarak pratik kullanım imkânı sunar. Kamp ateşinin yanında kendi ellerinizle hazırladığınız yemeği tatmanın keyfi, kamp hayatınızın vazgeçilmez parçalarından biri haline gelecek..

Portatif masa tercihinizi ise yine küçük boy ve hafif bir modelden yana kullanabilirsiniz. Unutmamak gerekir ki kampçıların en çok tercih ettiği masa modelleri katlanır piknik masası ve katlanır masa sandalye takımı içinden oluşmaktadır.

Sizin için kamp, gitarların çalındığı, uzun sohbetlerin edildiği, dostlarla hoşça vakit geçirildiği bir aktivite ise o zaman büyük boy bir açılır kapanır masa tercih etmelisiniz. Masanın etrafına rahatça toplanmak için ise fazla geniş olmayan sandalyeler almanız daha iyi olacaktır. Böyle kalabalık kamp zamanlarında yanınıza alacağınız masa için saklama filesi ile masanızda ekstra alan açabilirsiniz.

ihtiyacınıza uygun bir kamp masası seçerek hem yemeklerinizi hem sohbetlerinizi çok daha keyifli hale getirebilir, kampta geçireceğiniz süreyi olabildiğince uzatabilirsiniz.

KATLANIR MASA KULLANMANIN AVANTAJLARI...

Masanızın altına file alarak kullanım alanı genişletilebilir. Açık havada, portatif piknik masası başında arkadaşlarla ya da aile bireyleriyle oynanan kart oyunları, hafızanızda silinmeyecek anılar oluşturacak. Katlanır masaya sahip olarak hem doğanın keyfini çıkarıp hem de konfor ve keyfi üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Kamp için satın alacağınız katlanır masanın ebadına ve sağlamlığına dikkat etmeniz oldukça önemli. Kötü sürprizler yaşamamak için kolay katlanan, hafif ve az yer kaplayan bir küçük katlanır masa tercih edebilirsiniz. Kamp ekipmanları genellikle açık havada kullanıldığı için güneşe maruz kalır. Güneşe dayanıklı ekipmanları tercih ederek kullanım sürelerini uzatabilirsiniz.

Kamp hayatının olmazsa olmazı çadırdan sonra, kampta daha keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak en önemli ekipmanlar şüphesiz ki kamp masa sandalye piknik yapacak müşterilerimiz için de piknik masa sandalye takımıdır. Yemek yemek, doğa yürüyüşü sonrası dinlenmek, yıldızların altında oturup sohbet etmek, güneşin keyfini çıkarmak için konforunuzu yükselten portatif masa aynı zamanda omurganızın da rahat etmesini sağlar.

Spor outdoor yapan kullanıcılarımızın güvenle spor yapabilmeleri için fransa'da mont blanc dağının eteklerinde yer alan tasarım ekibimiz quechua ürünlerini hayal eder düşünür ve tasarlar. Ürünlerimizi rahatlık ve dayanıklılık açısından kullanıcılarımız oldukça memnun kalmaktadır. Masalarımızın rahatlık ve dayanıklılık özelliklerini onaylamak adına kullanıcılarımızla test ederiz