ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kamp Sandalyesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şehir hayatının gürültülü ve stres dolu halinden biraz olsun uzaklaşıp dinlenmek isteyen kişiler için bir ihtiyaç halini alan bu ürün aynı zamanda bireylere kolaylıklar da sağlamaktadır. Genel olarak kamp yaparken dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar vardır, bunların başında da kamp yapmak için gerekli olan ihtiyaçları doğru ve kaliteli olacak bir biçimde edinmektir. Kamp için gereken ihtiyaçlar listesinin başında ise kamp sandalyesi yerini ayaklı kamp sandalyesi yerini almış durumdadır. Diğer araç gereçlerden ziyade insanlar kamp yaparken en çok bu ürün ile vakit geçirmektedirler. Bu ürünü satın alırken dikkat edilmesi gereken konulara gelecek olursak ise, öncelikle sandalyenin rahatlığı bireyler için çok önemli bir husustur. Zaten kamp denildiği zaman akla gelen ilk şeyler; rahatlık, huzur ve benzeri şeylerdir. Kent hayatının stres ve yoruculuğundan bir an olsun uzaklaşmak adına çıkılan bu yolculukta ekipman sıkıntıyla uğraşmamak adına özellikle pratik kamp sandalyesi seçimine özellikle dikkat edilmesi gerekmektedir. Her yere kolaylıkla taşınabilecek ve sığma konusunda kullanıcıya zorluk çıkarmayacak portatif kamp sandalyesi modellerinin her yere yanınızda kolay bir şekilde taşıyabileceğiniz bir biçimde dizayn edilmiş olması gerekmektedir. Katlanır kamp sandalyesi seçiminde dikkat edilecek önemli şeylerden bir diğeri de, kumaş konusudur. Kamp sandalyesi kumaşı mevsimlik olarak seçilmelidir. Sandalye kumaşı; kış aylarında rüzgar geçirmeyen, yaz aylarında içerinde ter barındırmayan bir yapıya sahip olmalıdır. Bu hususlara dikkat edilerek satın alınan ürün, uzun vadede kullanıcıya daha çok yarar sağlamaktadır. Kaliteli ve kumaşının uzun vadeli olmasının yanı sıra bu sandalyelerin iskelet kısmının da kullanıcıların ağırlığını kaldırabilmesi için çok sağlam bir yapıda olması gerekmektedir. Çelik yapıdaki boru ve vidalar yardımıyla sağlam kamp sandalyesi oluşturabilmek mümkündür. Eğer bu faktörleri bir kenara bırakarak seçimimizi kaliteli olmayan bir sandalyeden yana kullanırsanız seksen kilograma kadar olan ağırlıkları kaldırabilir fakat kamp sandalyesi öneri kısımları dikkate alınacak olursa, tercihinizi kalite faktöründen yana yaparsanız bu sayı 110 kilograma kadar çıkabilir. Bu noktada da akıllarda oluşabilecek kamp sandalyesi kaç kiloya kadar kullanılır veya kamp sandalyesi kaç kilo taşır gibi soruların da cevabı açıklanmış oldu. Bu faktörleri sağlayan, pas tutmayan demirlere ve sağlam bir iskelete sahip, her türlü kamp koşullarına dayanıklılık gösteren sandalyeler hayal edilen kamp planlarını gerçekleştirmede kullanıcılara yardımcı olmaktadır. Seçilen sandalyenin uzun yıllar kamp yaparken kullanıcıya eşlik etmesi yani dayanıklı olması gerekmektedir.

Kamp Sandalyesinin Bireye Sunduğu Faydalar

Kamp sandalyesi kaliteli seçilerek, uzun yıllar boyunca dayanıklılık konusunda kullanıcıların sıkıntı çekmesinin önüne geçilebilmektedir. Bireyler sandalye seçimlerinde bu konuya dikkat ederek gerektiği önemi vermelidirler. Kişiler sandalye seçiminde günlük modellerden ziyade daha profesyonel modellerden yana bir tercih yaparlarsa, hem uzun vadede kar elde etmiş hem de konfor açısından daha tatmin olmuş olurlar. Ayrıca ürün seçilirken dikkat edilmesi gereken bir başka husus da, kamp yaparken kullanmak için tercih edilen sandalyenin zorlu hava şartlarına karşı dayanıklı olabilmesi ve iskeletinin pas tutma açısından kaliteli olmasıdır. Kamp yapmak amacıyla tercih edilecek sandalyenin ağırlık taşıma konusunda kullanıcıya kaliteli bir hizmet sunması, sadece sandalyenin iskeleti ile ilgili bir konu değil aynı zamanda sandalyenin kumaş türü ile de ilgili bir konudur. Kullanıcılar sandalye satın alırken bu konulardaki bilgi birikimine sahip olmaya dikkat etmelidir. Kamp amacıyla kullanmak için satın alınacak sandalyenin kurulum açısından da basit olmasına ayrıca dikkat edilmelidir. Kamp yapma hayali ile gidilebilecek yerlere rahatlıkla götürülebilecek, sahip olduğu hafiflik katlanabilir olma özellikleri ile taşıma sorunu oluşturmayan ve yer kaplama gibi konularda herhangi bir sıkıntı da vermeyen sandalyeler kamptan alınan zevkin en daha da artmasına yardımcı oluyor. Kamp sandalyesi katlanabilir özellikte olursa, bu kullanıcılar için daha büyük bir avantaj sağlar. Çünkü zaten kamp ortamına giderken fazlasıyla eşya alınıyor bir de bu tür kamp malzemelerinin gereğinden fazla yer kaplaması sorun oluşturabilecek niteliktedir. Fakat kamp sandalyesi katlanır ise, bu ve benzeri sorunlar ortadan kalkacak ve kamptan alınacak verim katlanacaktır. Kamp organizasyonlarının olmazsa olmazı konumunda bulunan kamp masa ve sandalyeleri, kullanıcıların tabiat ile uyum sürecini hızlandırıyor ve kişilerin doğadaki konfor ihtiyaçlarını olabilecek en yüksek seviyede karşılıyor. Değişik renklerde tercih edebileceğiniz piknik kamp sandalyesi kamp yapmak amacıyla kullanılan ekipmanlardan temel olanıdır. Ayaklıklı kamp sandalyesi, kamp yapan bireylerin en çok tercih ettiği ve kullandığı kamp malzemelerinin başında gelmektedir. Kullanıcılar bu sandalyeler ile kamp zamanlarında oldukça fazla zaman geçirmektedirler. Durum bu şekilden ibaret olunca, dolayısıyla seçilen sandalyelerin de kullanıcılara oldukça konfor sunması ve onları rahat ettirmesi açısından maksimum verim sağlaması gerekmektedir. Kamp sandalyesi ayaklı veya ayaksız olsun fark etmez, sonuç itibariyle bireylere olabildiğince maksimum seviyede evde sahip olunan konforu vermeli, kış aylarında soğuğu geçirmemeli ve yaz aylarında ise kullanıcıları olumsuz sonuçlar ile karşı karşıya bırakmamalıdır.

Kamp Sandalyesi İle Rahatlık Seninle

Kullanıcıların rahatlıklarının düşünülmesi üzerine sandalyelerde 2 tane kolçak bulunmaktadır. Böylelikle kişiler, otururken kollarını yaslayabilir, sonuç olarak da bireyler, sağlıklı bir oturma pozisyonu almış olurlar. Aynı zamanda sandalye modellerinin birçoğunda bardak için bölmeler de bulunmaktadır. Ne de olsa tabiat içerisinde kamp yaparken bir şeyler içmemek düşünülemez. Bunun yanı sıra ahşap kollu kamp sandalyesi de kullanıcılar tarafından tercih edilebilecek nitelikte bir üründür. Kullanıcılar isterlerse, sandalyelerini ayaklı bir biçimde tercih ederek tabiat içindeki konforlarını biraz daha üst seviyelere çıkarabilirler. Kamp yaparken gerekli olan malzemeler listesinin başında yer alan kamp uyumlu sandalyeler, standart olarak 41 santimetre yüksekliğine sahiptirler. Bu yükseklik, ortalama olarak insan vücudu açısından yeterli bir yüksekliktir. Bu sayede sonuç olarak kullanıcılar dinlenirken, maksimum seviyede bir konfor etmiş olurlar. Ayrıca bu sandalyeler kullanıcıların omurga ile sırt sağlığı dikkate alınarak tasarlanmaktadır. Bu konuda kamp sandalyesi ayak uzatmalı olarak da kullanıcıların tercihine sunulmaktadır. Farklı olarak büyük kamp sandalyesi de kullanıcılara sunduğu ergonomik ve kaliteli hizmet ile tercih edilebilir nitelikteki bir başka ürün olarak tavsiye edilebilir. Bunlar dışında daha fazla seçenek görmek isteyen kullanıcılar için ise lüks kamp sandalyesi çeşitleri bulunmaktadır. Yine bu ürünler de kullanıcıların doğadaki zamanlarını verimli ve kaliteli bir şekilde geçirebilmesi açısından oldukça talep edilen ürünler arasındadır. Sandalyeler üretilirken özel olarak seçilen kumaşın arkasındaki yaslanma kısmı, kullanıcıların sırtını güvenli bir şekilde kavrar ve eş zamanlı olarak kullanıcıların sağlıklı bir şekilde dik olarak oturmasını sağlıyor. Ayrıca kullanıcıların tabiat içinde konforu göz ardı etmeden güzel bir tecrübe sahibi olmaları için tasarlanan sandalye modelleri daha çok az yer kaplaması açısından tercih edilmektedir. Kullanıcıların zorlanmadan rahat bir şekilde katlayıp açabildiği bu sandalyeler, bünyesinde barındırdığı elastik bandı sayesinde kullanıcılara kullanım açısından kolaylık sağlamaktadır. Sandalye satın alınırken, kullanıcıların kampa dair plan ve programlarının göz ardı edilmemesi gerekmemektedir. Eğer kamp boyunca ihtiyaç duyacağınız ekipmanların hafif tarzda olmasını istiyorsanız, ürün satın alırken buna uygun olacak şekilde tercihler yapılmalıdır. Hafif kamp sandalyesi ile kullanıcıların bu konuda arzuladıkları tatmin düzeyi sağlanabilir. Bu konuda sandalyenin ağır olmamasına dikkat edilmelidir. Sandalyenin hafif olması demek, kalitesiz veya dayanıksız olacağı gibi anlamlar taşımamaktadır. Kamp yapmak amacıyla tercih sandalyelerin kumaş olan kısımları ve iskeleti kaliteli olmalıdır. Tüm bu özelliklerin yanı sıra da tabi ki konforlu olması da göz ardı edilmemesi gereken bir husustur; ayak uzatmalı kamp sandalyesi bu açıdan tercih edilebilir nitelikte olan bir üründür.

Çocuk Kamp Sandalyesi 

Şehir hayatından uzaklaşmak amacıyla doğada ailecek geçirilen vakitlerin neşesi olan çocukları da kaliteli ürün sunumu açısından unutmamak gerekir. Yapılabilecek değişik şeyler ile kamp hayatının çocuklar için de verimli ve konforlu geçmesi sağlanabilir. Onları apartman dairelerinden ve dijitalden uzaklaştırıp tabiatın eşsiz güzelliklerinin karşısına getirdiğiniz anlarda çocukların da orada geçirdikleri zaman dilimlerinden keyif alabilmeleri önemli ve üzerinde durulması gereken bir konudur. Yetişkin kamp sandalyeleri gibi çocuk kamp sandalyesi modelleri de belirli standartlara ve özelliklere sahip olmalıdır. Bu sayede onlar da kamp hayatını sevebilecek ve günlerini ergonomik olarak geçirebileceklerdir. Çocukları doğaya alıştırabilmek ve dikkatlerini çekebilmek adına figürlü kamp sandalyesi modellerine başvurulabilir. Sevdikleri karakterler ile kamp günlerini daha eğlenceli ve kaliteli hale getirebilirken ev konforunda rahat etmeleri de sağlanabilir. Bu açıdan bakılınca sadece çocuklar için değil bebekler için de kaliteli ve konforlu kamp günlükleri mümkündür. Bebek kamp sandalyesi modellerine başvurarak bu ihtiyaç da en güzel şekilde karşılanabilir. Sadece belirli bir kesim için değil mini kamp sandalyesi modelleri ile yetişkinlerden bebeklere kadar tüm bireylere göre çeşitli şekillerde tasarlanmış kamp uyumlu sandalyeler mevcuttur. Herkese farklı farklı şekillerde hitap eden bu ürünler neticesinde kamp günlüklerinizi konforu elden bırakmadan artık daha kaliteli bir şekilde geçirebilirsiniz. Sağlam kamp sandalyesi tavsiye edilirken bireyin belirli özellikleri göz önünde bulundurulmalıdır. Ancak bu şekilde kullanıcılara göre olan sandalye, çeşitli modeller arasından seçilerek doğada geçirilecek bir kaç günün daha verimli bir şekilde geçirilmesi sağlanır. Kullanıcılara özel rahat kamp sandalyesi modelleri ile artık ev konforunu doğaya taşıyabilmeniz mümkündür. Kamp sandalyesi küçük veya büyük herkesin kamp sırasında ihtiyaç duyduğu ve sahip olduğunda ise doğada geçirilen günlerin daha huzurlu geçmesine sebep olan bir üründür. Bu sebeple bu tür çeşitli model ve şekillerde bulunan kamp uyumlu sandalyeler, kamp yaparken ihtiyaç duyulan araç ve gereçlerin başında gelmektedir.

Kamp Sandalyesi Çeşitleri

Farklı renklerde tercih edebileceğiniz kamp sandalyesi fiyatları bakımından her kesime hitap eden niteliğe sahiptir. Kamp sandalyesi tavsiye hususunda, kullanıcılar önüne birçok şekilde seçenekler sunulmaktadır. Bunlar arasında sadece tekli olarak bulunanların yanı sıra birden fazla ürünün bir arada olduğu kamp sandalyesi takımı ve kamp sandalyesi seti gibi seçenekler de mevcuttur. Komple takım halinde ihtiyaç duyulmayan anlarda ise kamp sandalyesi 2’li olacak şekilde kullanıcıların seçimine sunulmaktadır. Ayrıca bunun yanı sıra 4’lü kamp sandalyesi seçeneği de tercih edilebilecek seçenekler arasındadır. Çeşitli model ve renkte bulunan kamp yapmaya elverişli sandalyeler ile her kesime her yaşa ve her zevke hitap etmek mümkündür. Örneğin; pembe kamp sandalyesi ile kız çocuklarının kamp günlüklerinin de tıpkı bu renk gibi pespembe geçirilmesi sağlanabilir. Veya kamuflaj seven bireyler için bu tarzda bir kamuflaj kamp sandalyesi harika bir fikir niteliğinde olabilir. Sarı renk sevenlere sarı kamp sandalyesi ile, mor renk sevenler ise mor kamp sandalyesi ile siyah renk sevenler ise siyah kamp sandalyesi ile doğa ile iç içe geçen zamanın kalitesini artırabilirler. Sandalyeler şekil açısından da farklı seçeneklere sahiptirler. Yuvarlak kamp sandalyesi, bu türdeki ürünlere örnek teşkil edebilecek niteliktedir. Aynı şekilde bu tür ürünlerin teklileri olduğu gibi çiftli sandalyeler de mevcuttur. İkili kamp sandalyesi buna örnek olarak verilebilir. Her mevsim kamp yapmayı seven bireyler için ise, özellikle sonbahar ve kış aylarında yağmurlu zamanlarda doğa ile baş başa daha kaliteli zaman geçirebilmeleri için değişik seçenekler mevcuttur. Bunları başında şemsiyeli kamp sandalyesi ve gölgelikli kamp sandalyesi modelleri gelmektedir. Bu sayede kullanıcılar kaliteli zamanlarını daha da verimli hale getirebilmektedirler. Bu tür sandalyeler illa kamp yapmak için alınacak diye bir zorunluluk söz konusu değildir. Outdoor kamp sandalyesi ile kamp dışındaki ev dışı faaliyetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Deniz kenarındaki doğa ile buluşmalarınızda şezlong kamp sandalyesi modeli tercih edilebilir nitelikteki bir üründür. Her kesime hitap eden, çeşitli model ve renkleriyle her kişiye hitap edebilecek nitelikte olan bu ürünler ile her türlü aktiviteleriniz artık daha konforlu ve kaliteli geçecek. Ürünün sunduğu bu ve benzeri diğer güzellikler ile büyük veya küçük bütün herkesin yaptığı faaliyet ve uygulamalardan maksimum seviyede zevk alması mümkündür.

Kamp Sandalyesi Modelleri, Özellikleri, Fiyatları

Katlanma özelliğine sahip olan sandalyeler, katlanmaları sonucunda yaklaşık 26 litre hacminde ve 2.8 kilogram ağırlığında olmaktadır. Kamp yaparken tercih edilen sandalyelerin boyutları ise yaklaşık, 77.5x20x17 santimetre ölçüsünde olmaktadır. Bu ölçüler neticesinde kamp yaparken yararlanılan bu sandalyeler, araba bagajına ve benzeri yerlere çok rahat bir şekilde yerleştirilebilmektedir. Ayrıca bu sayede yürüyüş yaparken dahi yanınızda taşımanız çok rahat olacaktır. Ayrıca kamp yaparken kullanılan bu sandalyelerin iskelet kısmı ve buna bağlı olarak o kısımlarda kullanılan kumaş yapısı da kaliteli ve dayanıklı malzemelerden tercih edilmiştir. Bu sayede; ağırlık taşıma konusunda yaklaşık maksimum 110 kilograma kadar hizmet sunan bu sandalyeler, doğayı seven ve tabiatta vakit geçirmekten hoşlanan bireyler için oldukça ideal bir niteliktedir. Sandalyelerin üretim aşamasında kullanılan vidalar dahi özenle kullanılmış ve madde olarak çelik yapı tercih edilmiştir. Kaliteli kamp sandalyesi kumaşının özelliklerinden bahsedilmesi gerekirse; sandalyelerin oluştuğu temel kumaşın yüzde yirmilik kısmı termoplastik polietilen maddesinden, yüzde seksenlik kısmı ise polyester kumaş maddesinden oluşturulmaktadır. Dayanıklı kamp sandalyesi dokuma kısımlarında yüzde yüz olarak polipropilen kumaş kullanılırken yan taraftaki parçalarda ise yüzde yüz olarak polipropilen kumaş türü kullanılmaktadır. Kamp yaparken yararlanılan bu sandalyeleri temizleme hususunda el ile yıkama önerilmektedir. Bu yöntem, leke tutmayan kumaş özelliği sayesinde kullanıcılara herhangi bir açıdan zorluk oluşturmamaktadır. Sonuç olarak; istediğiniz herhangi bir yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz, bütün arazi tiplerine uygun olarak konumlandırılabilen, taşıma ve temizlik konularında da kullanıcılara herhangi bir zorluk çıkarmayan bu ürün kamp yaparken yararlandığınız araç gereçler arasında ilk sırada yerini alacak niteliktedir. Kamp sandalyesi indirim olsun veyahut da olmasın konforlu ve ergonomik bir kamp günlüğü için sahip olunması gereken bir üründür. Modern, işlevsel ve herkese hitap eden tasarımlarıyla son dönemde oldukça popüler. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR