Köpek Kulak Temizleyici Damla Organik ve Vegan 30Ml
Köpek Kulak Temizleyici Damla Organik ve Vegan 30Ml
Köpek Kulak Temizleyici Damla Organik ve Vegan 30Ml
Köpek Kulak Temizleyici Damla Organik ve Vegan 30Ml
Köpek Kulak Temizleyici Damla Organik ve Vegan 30Ml

Köpekler İçin Kulak Temizleyici Damla Organik ve Vegan 30Ml

İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺439,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺379,00(KDV Dahil)

Organic ve Vegan Sertifikalı

Felix Canis Sertifikalı Organik ve Vegan Ürünler

Köpekler İçin Kulak Temizleyici Damla Organik ve Vegan 30Ml

Köpeklerimiz için organik kulak temizleme damlalarımız, etkili kulak bakımı sağlamak üzere özel olarak formüle edilmiştir ve antibakteriyel, antifungal ve anti-kulak akarı özelliklerini sunar.

 

Damlamız, bakteriyel enfeksiyonlarla, mantar sorunlarıyla mücadeleye yardımcı olur ve kulak akarı popülasyonunu kontrol altına alarak köpeğinizin kulak sağlığını destekler.

 

Banyo zamanında veya köpeğiniz sakin olduğunda kulaklara 3-5 damla uygulayın (kulak boyutuna göre ayarlayın). Gözlerden kaçının ve damlaları nazikçe parmaklarınızla dağıtın. Fazla çözeltiyi pamuk veya kağıt havlu ile silebilirsiniz.

 

Köpeklerde yaygın bir kulak enfeksiyonu olan otitis externa genellikle bakteriler tarafından tetiklenir. Ayrıca kulak akarlarının popülasyonunu kontrol etmek önemlidir. Ürünümüzün esansiyel yağ karışımı, köpeğinizin kulakları için antibakteriyel, mantar önleyici ve anti-akar bakımı sunar. Tüm içerikler %100 doğaldır.

İçindekiler :

İçerikler (Tamamı organik): Avena Strigosa Tohum Ekstresi, Aloe Vera, Lavanta, Tea Tree, Eucalyptus Radiata.

Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice*, Glycerin, Aqua (Water), Levulinic Acid, Cocoyl Proline, Xanthan Gum, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil*, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil*, Eucalyptus Radiata (Eucalyptus) Leaf Oil*.

*Organik tarım içeriği.

%100 Doğal İçeriklidir.

%90,1 Organik İçeriklidir.

İÇERMEZ! Yapay koku, dimetikon, silikon, sentetik renklendirici, fenoksietanol, alkol, PEG içermez!

Felix Canis Sertifikalı Organik ve Vegan Ürünler

Yaşam ve çevreye saygılı ürünler üretiyoruz. Felix Canis olarak doğanın dengesinin ve doğal bileşenlerin eşsiz karışımın gücüne inanıyoruz. Bu nedenle sertifikalı organik ürünler sunmaya kararlıyız.

Bir kozmetik ürününün organik olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Organik olduğunu iddia eden markaların organik standartlara uyduklarından emin olmak için sertifika logosuna bakınız. COSMOS ORGANIC, USDA ORGANIC, ECOCERT, COSMEBIO, IMO, ICEA ve diğerleri gibi tanınmış sertifikalar dünya çapında organik ürün standartlarını oluşturmuştur. Sertifikalı ürünler, organik statülerinin güvencesini sağlayan, sertifikasyon kuruluşunun logosunu veya benzersiz bir sertifika numarasını taşır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR