Micro Mini Scooter Gold (MCR.MM0178)

Marka : Micro
İndirim Oranı : %4 İndirim
Fiyat : ₺499,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺479,04(KDV Dahil)
₺79,84 'den başlayan taksitlerle

Micro Mini Scooter Gold

MCR.MM0178 

Mini Micro 2-5 yaş arası çocuklar için özgürlüğün tadını çıkaracakları bir ürün.

Okul öncesi çocuklarınızın bedensel gelişimine ve sürüş becerisi kazanmasına yardımcı olacak olan bu ürün onların eğlence için vazgeçilmezi olacak.

Yılın 4 mevsimi evde, bahçede veya kapalı alışveriş merkezlerinde çocuğunuz için tam bir eğlence kaynağı.

Mini Micro, tüm dünyada çocuklar için tercih edilebilecek; en kalitelien güvenli ve kullanımı en kolay scooter modelidir.

Son derece sessiz 3 tekerleği, çevrilmeye gerek olmadan, sağa ve sola hafifçe yatırılarak kontrol edilen hassas direksiyonu, yere yakın board'u ve güvenli fren sistemi ile çocuğunuzun korkmadan kullanabileceği bir araçtır.

Güvenlik: En mükemmel koruma için kask ve dizlik ile birlikte kullanılması önerilir.
Montaj: T-bar'ın üzerindeki pimi bastırarak, barı board (gövde) üzerindeki deliğe geçirin ve aşağı doğru ittirin. Tık sesi duyduğunuzda T-bar güvenlidir.
Saklama&Taşıma: T-bar, gövdeden kolaylıkla ayrılabildiği için, taşıma ve saklama sırasında çok az yer kaplar. 
Ödüller: Oppenheim Toy Portfolio Gold, Platinum and SNAP Award Seals 2009, 2010 and 2011, Parents’ Choice Award (2009, 2010), Learning Express Best Toy Award/Outdoor (2009), Tillywig Top Fun Award 2014

Yaş: 3 - 6
Board Uzunluk: 67 cm
Genişlik: 11 cm
Max.Yükseklik: 1020 cm
Ağırlık:1850 gr
Max. Yük: 20 kg
Tekerlek: 120/85 mm

 

Micro Scooter

Stella McCartney, Sarah Jessica Parker gibi ünlü isimlerin beğenisini kazanan, İsviçre merkezli Micro, her yaş için yenilikçi ve modern scooter modelleri geliştiriyor. Tamamen insan gücüyle hareket etmesinden dolayı herkesin güvenle spor, ulaşım ve eğlence amaçlı kullanabileceği araçların, çocuklar ve yetişkinler için farklı modelleri bulunuyor. Yılda elli bin adedin üzerinde üretilen ve tüm dünyada satışa sunulan Micro Scooter’lar, 2 yıl yedek parça ve servis garantisi veriyor.

Benzer Ürünler