HRB.361767
₺990,00 KDV Dahil
₺1.390,00 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Ücretsiz Kargo
mcd.510r
₺449,00 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
hrb.360517.S
₺1.399,00 KDV Dahil
₺1.570,00 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
HRB.22251
₺990,00 KDV Dahil
₺1.250,00 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Ücretsiz Kargo
HRB.361064
₺1.199,00 KDV Dahil
₺1.350,00 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
HRB.22268
₺1.159,00 KDV Dahil
₺1.330,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
HRB.22235
₺799,00 KDV Dahil
₺850,00 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
HRB.22270
₺1.180,00 KDV Dahil
₺1.450,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
HRB.22274
₺1.180,00 KDV Dahil
₺1.450,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
HRB.22273
₺1.299,00 KDV Dahil
₺1.450,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 >

FİTNESS ALETLERİ

Sağlıklı bir bedenin anahtarı, egzersizi hayatının bir parçası haline getirmektir. Tüm kas gruplarını çalıştırmayı hedefleyen fitness, kan dolaşımınızı hızlandırarak kalori yakımını destekler. Düzenli bir beslenme programıyla beraber uygulandığında kilo vermenize yardımcı olur. Kardiyo grubu egzersizler arasında yer alan fitness, karidyovasküler sisteminizi güçlendirerek sağlığınızı korur. Kas kütlesini geliştirmeye yönelik hareketler içeren fitness programları, iskelet sistemi ve omurganızı destekleyerek ağrılarınızı azaltır. Evde spor aktivitelerini günlük yaşamınıza katmak istiyorsanız, Beecom.tr'ye göz atarak antrenman rutininizi ev tipi fitness aletleri ile şekillendirebilirsiniz.

FİTNESS ALETLERİ NELERDİR?

Kondisyonu artıran fitness kardiyo aletleri, kan dolaşımını ve kalp atışını hızlandırarak yağ yakımına hız kazandırır. Temel prensip olarak kalbin ritmini belli bir düzeyin üstünde tutmayı hedefleyen egzersizlerden oluşan kardiyo antrenmanlarında koşu bandı, eliptik bisiklet, kondisyon bisikletleri gibi tempolu hareketler içeren aletler kullanılır. Egzersiz keyfini daha eğlenceli bir hale getirmek için ritmik kardiyo hareketleri sağlayan fitness ekipmanlarından edinebilirsiniz. Trambolin ve step, ritim içeren egzersizler için ideal alternatifler arasındadır.

Kas kütlesini artırmak istiyorsanız fitness ağırlık aletleri çeşitlerini antrenmanlarınıza dahil edebilirsiniz. Kaslarınızı güçlendirirken esneklikten ödün vermek istemiyorsanız, pilates ekipmanları, esnek bantlar ve denge tahtası gibi ekipmanlar ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Fitness antrenmanlarını, vücut geliştirme ekseninde merkezlemek istiyorsanız egzersiz rutininize dambıl gibi ağırlıkları dahil edebilirsiniz. Kas kütlesini artırmaya yönelik egzersiz programlarında ağırlığın yanı sıra ip atlama gibi kardiyo hareketlerini de dahil ederseniz gelişmeyi çok daha hızlı şekilde gözlemleyebilirsiniz.

FİTNESS ALETLERİ NASIL KULLANILIR?

Fitness egzersizleriyle sağlıklı bir yaşama adım atmak istiyorsanız, dengeli bir egzersiz programı takip etmelisiniz. Bu anlamda internet ya da uygulama üzerinden hizmet veren profesyonellerden destek alarak size ve hedefinize en uygun programı çıkarabilirsiniz. Programı çıkardıktan sonra egzersiz planına düzenli olarak uymak, hedefinize daha kolay ulaşmanıza yardımcı olur. Aletli jimnastik sırasında fitness spor aletleri modellerini kılavuzdaki talimatlara uyarak kullanmanız, sakatlanma riskini ortadan kaldırır. Herhangi bir kazanın önüne geçmek için egzersiz sırasında kıyafet seçimi de önemlidir. Vücudu sıkmayan ama saran, ter tutmayan kıyafetler ve spor için uygun spor ayakkabılar, egzersiz esnasında konforunuzu en üst düzeye taşıyarak aldığınız keyfi maksimuma çıkarır.

FİTNESS ALETLERİ FİYATLARI NELERDİR?

Evde tüm kas gruplarını çalıştırabileceğiniz, bir mini gym oluşturmak gözünüze masraflı bir hareket olarak görünebilir. Fakat düzenli spor salonu aidatlarını, zaman bulamamaktan atlanan egzersiz seanslarını göz önünde bulundurulduğunda evde egzersiz alanı oluşturmanın mantıklı bir alternatif olduğunu fark edebilirsiniz. Antrenmanlarınızın amacına, seviyesine ve kullandığınız ekipmanın markasına göre ayırmanız gereken bütçe değişkenlik gösterebilir. Her bütçeye ve ev alanına uygun bir fitness alanı yaratmak mümkündür. Alanınız ve bütçeniz kısıtlıysa daha kompakt ve az yer kaplayan fitness aletleri sizin için biçilmiş kaftandır. Stepper ya da mini bisikleti, atlama ipi, esnek bantlar ve pilates topu gibi yardımcı aletlerle tüm vücudunuzu çalıştırabileceğiniz bir egzersiz ortamı yaratabilir, hayatınıza hareket katabilirsiniz. Ayırabileceğiniz bütçe daha fazlaysa antrenmanlarınızı koşu bandı gibi aletli jimnastik ürünleriyle taçlandırabilirsiniz. Ağırlık çalışmalarınız için bilek ağırlıklarını ya da ağırlık toplarını kullanarak egzersiz rutininizi daha da profesyonel bir hale getirebilirsiniz.

FİTNESS ALETLERİ HANGİ KASLARI ÇALIŞTIRIR?

Ev tipi fitness aletleri tüm kas gruplarını çalıştırmaya yönelik detaylar barındırır. Kardiyo tarzı yüksek ritimli aletler, beden kaslarına ek olarak kalp kaslarını da güçlendirmesiyle ön plana çıkar. Barfiks barında yapılan egzersizler daha çok üst beden kas gruplarına yöneliktir. Pilates, eliptik bisiklet gibi ekipmanlar kalça ve bacak başta olmak üzere tüm kas gruplarını aktif olarak kullanmanızı sağlar. Dambıl modelleri, ön ve arka kol kadar göğüs ve sırt kaslarınızı da güçlendirerek iskelet sisteminizi destekler.

Bölgesel kaslar üzerinde çalışmak için ihtiyaç duyabileceğiniz bütün fitness ekipmanlarına Bee.com.tr güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR