TKK.T2028.BLK
₺1.839,00 KDV Dahil
₺2.200,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
TKK.T2028.BLU
₺1.839,00 KDV Dahil
₺2.200,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
TKK.T2028.ORN
₺1.839,00 KDV Dahil
₺2.200,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
TKK.T2028.OFFWHT
₺1.839,00 KDV Dahil
₺2.200,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
TKK.T2031.OFFWHT
₺1.299,00 KDV Dahil
₺1.649,00 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Ücretsiz Kargo
TKK.T2031.BLU
₺1.199,00 KDV Dahil
₺1.649,00 KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim
Ücretsiz Kargo
TKK.T2031.ORN
₺1.499,00 KDV Dahil
₺1.649,00 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
TKK.T2031.1500.OFFWHT
₺1.799,00 KDV Dahil
₺1.899,00 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
TKK.T2031.1500.BLK
₺1.399,00 KDV Dahil
₺1.899,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
TKK.T2031.1500.ORN
₺1.799,00 KDV Dahil
₺1.899,00 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
TKK.T2011.WHT
₺2.099,00 KDV Dahil
₺2.259,00 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
TKK.T2022.BLK
₺969,00 KDV Dahil
₺1.199,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
TKK.T2022.GLD
₺1.099,00 KDV Dahil
₺1.199,00 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Ücretsiz Kargo
TKK.T2022.BLU
₺939,00 KDV Dahil
₺1.199,00 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Ücretsiz Kargo
TKK.T2011.GRY
₺2.099,00 KDV Dahil
₺2.259,00 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
TKK.T2011.PUR
₺2.099,00 KDV Dahil
₺2.259,00 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
TKK.T2013.GRY
₺2.099,00 KDV Dahil
₺2.259,00 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
1

TERMOS, MATARA, SU MATARASI VE PİPETLİ SULUK FİYATLARI

Termos, matara ve suluklar, içeceğinizi yanınıza almanız, sıcak ya da soğuk tutmanız, gün içinde yeniden doldurabilmeniz gibi faydaları ile oldukça kullanışlı eşyalar arasında yer alıyor. Okula giderken, seyahate, spora veya yürüyüşe çıkarken, işe giderken veya eve dönerken, günlük hayatın hemen her anında içeceklerinizi elinizde veya çantanızda taşımanız, birçok açıdan size ve topluma katkı sağlıyor. Kullan-at bardak ve şişelerin hayatımızda kapladığı alan, büyük bir atık yığınına ve ciddi bir kaynak israfına sebep oluyor. Kendi suluklarınızı, termoslarınızı ve mataralarınızı taşıyıp, gün içinde içeceklerinizi bunlara doldurmak ise bu israfın önüne geçmenizi sağlıyor.

İçeceğinizi serin ya da sıcak olarak bir süre muhafaza etmek isterseniz, buna uygun bir termos, sıcak su termosu, matara, suluk ya da koruyucu kılıf seçebilirsiniz. Ayrıca içeceğinizi evden çıkarken yanınıza almak, size ekonominize katkıda bulunma fırsatı da veriyor. Tüm bunların yanında, kendi hazırladığınız içecekleri yanınızda taşıyarak hijyen sorunlarının da önüne geçiyorsunuz. İçeceğini yanında bulundurmayı sevenlerin favorileri arasına girmeye aday termos, suluk ve mataraları, hemen şu an Bee ayrıcalıkları ile keşfedebilirsiniz.

Bee TERMOS

Paslanmaz çelikten üretilmiş olan quechua termoslar, farklı boyutları, kapasiteleri, renkleri ve sıcak tutma süreleri ile öne çıkıyor. Hacimleri 0,35 litre, 0,4 litre, 0,7 litre, 1 litre ve 1,5 litre olarak değişiyor. En küçüğü 7 x 19 cm boyutlarında iken, en büyüğü 12.5 x 29 cm boyutlarında olan termosların ağırlığı ise 280 gram ile 980 gram arasında değişiklik gösteriyor.

Gövdeleri paslanmaz çelikten üretilmiş olan termosların, kapaklarında paslanmaz çelik ve polipropilen karışımı, contalarında ise silikon kullanılıyor. Isı yalıtım süreleri, termos çeşitlerine göre değişim gösterirken 95 dereceden itibaren; 6 saatte 83, 12 saatte 74 ve 24 saatte 60 dereceye inen 1,5 litrelik termos, bu termoslar arasında en uzun süreli ısı yalıtımını sağlayan termos oluyor. Çelik termos ve küçük termos almak için Bee'ye göz atabilirsiniz.

Bazı termoslarda içeceğinizi servis edebileceğiniz ve kapağa takarak taşıyabileceğiniz bardaklar bulunuyor, bazı termoslar ise, geniş ağzı ile içeceği doğrudan içmenize olanak sağlıyor. Kapağını yarım açarak içeceğinizi dökebildiğiniz termos türleri ise kapağın açılması ile düşecek ısı yalıtımı performansının korunmasını sağlıyor. Günlük hayatınızda çok kahve içen bir sporseverseniz, bardak termos sayesinde tekrardan bir kahve termosu almanıza ihtiyaç kalmamış olur.

QUECHUA SULUKLAR, PİPETLİ SULUKLAR VE MATARALAR

Tritan ve alüminyum gibi hafif, çok sağlam, ısı yalıtımı sağlamayan ve ağızda tat bırakmayan malzemelerden üretilmiş olan suluk ve mataralar, farklı boyutları, kapasiteleri, renkleri ve kapakları ile öne çıkıyor. Hacimleri 0,5 litre, 0,6 litre, 0,75 litre, 0,8 litre, 1 litre, 1,5 litre ve 2 litre olarak değişiyor. Bee'nin müşterilerine sunduğu termos 2 lt modeli kalabalık olarak kampa giden müşterilerimiz tarafından büyük hacimden dolayı çokça tercih edilmektedir.

Gövdeleri alüminyum ve tritandan üretilmiş olan mataraların bazı modellerinin kaplamalarında poliamit kullanılırken, kapaklarında paslanmaz çelik, silikon, polipropilen, poliamit, akrilonitril bütadiyen stiren ve stiren etilen bütadiyen stiren (SEBS) kullanılıyor.

Isı yalıtımı olmayan suluk ve mataralar için Bee'de bulabileceğiniz farklı hacimlerdeki şişelere uygun ısı yalıtımlı kılıflardan edinebilir ve içeceklerinizin soğuk kalmasını sağlayabilirsiniz. Pipetli suluklar da dahil olmak üzere tüm suluk ve mataralar, açma kapama kolaylığı sunan kapaklarının üstünde yer alan kulplar sayesinde kolayca taşınabiliyor, kayış ve kancalar ile sırt çantasına bağlanabiliyor.

Spor esnasında kolay içimi olması için içi kendinden olan pipetli suluklarımız aileler tarafından çocukları için de tercih edilmektedir. Çocuk suluk ve çocuk matara olarak her zaman aranan bu modeller aslında yetişkinler tarafından da rahatça kullanılabilir.

Bee bu kategoride kullanıcılarına su matarası, çelik su matarası, çelik matara, paslanmaz çelik matara suluk, paslanmaz çelik matara, suluk matara, su termosu, sıcak su termosu, termos bardak, Bee termos bardak, termos mug, mug termos çeşitleri sunmakta. Bazı kullanıcılarımız da Bee matara ve suluklarını kahve matarası veya kahve termosu olarak kullanmaktadırlar. Bu durum herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.

TERMOS, SULUK VE MATARALAR İÇİN KULLANIM UYARILARI

Termos ve mataraların bazı çeşitleri bulaşık makinesinde yıkanabilirken, bazıları elde yıkanıyor ve saklamadan önce tamamen kurutulması ve kuru bir yerde muhafaza edilmesi öneriliyor. Ürün ve ürün bileşenlerinin tümü beslenme standartlarıyla uyumlu ve Bisfenol-A (BPA) içermiyor. Termosunuzu kaynar su ile doldurup 5 dakika bekledikten sonra suyu boşaltıp, içeceğinizi doldurup, kapatırsanız, termosunuzun ısı yalıtımı özelliğinden maksimum verimi alabiliyorsunuz.

Mikrodalgaya veya dondurucuya koymak için uygun olmayan termos ve mataralarınızı ateşe ve diğer sıcaklık kaynaklarına maruz bırakmanız tavsiye edilmiyor. Gazlı, asitli ve yağlı içecekler, çelik su matarası için uygun olmayan içecekler arasında yer alıyor. Kullanım amacı dışına çıkmadan Bee matara ve Bee suluk kullanırsanız ürünlerimizden çok verim alacaksınızdır.

Bee sizin için en doğru bileşenleri bir araya getirip, en iyi fiyat performans dengesini sunarken; siz de birbirinden farklı renk ve hacimdeki suluk, matara ve termos opsiyonları arasından kendiniz ve sevdikleriniz için en uygununu seçebilir, sporda, sokakta, evde, işte, günlük hayatın her anında içeceklerinizi yanınızda taşıyabilirsiniz.

Bee sporcu matarası olarak sizlere cam matara seçeneğinden ziyade outdoor yürüyüşlerinizde ve sporunuz sürecinde hem koku yapmayacak hem de kırılma riskiyle karşılaşmamanızı sağlayacak çelik su matara veya paslanmaz çelik matara suluk seçenekleri sunmaktadır. Spor aktiviteniz sürecinde göreceğiniz quechua logosu bulunan quechua matara modelleri bu ürün grubunun içine girmektedir

outdoor sporlarda cam matara kullanılamayacağı için su matarası modellerimizin hepsi çelik matara içinde çelik su matarası işlevi görmektedir. Bpa içermemekte olan bu suluklar aynı zamanda paslanmaz çelikten üretilen paslanmaz çelik matara oldukları için de uzun ömürlü paslanmaz çelik matara suluk işlevi de görmektedirler.

Su termosu olarak kullanıcılarımıza sunduğumuz ürünlerde ister sıcak su koyarak sıcak su termosu ister soğuk su koyarak soğuk su termosu olarak bu ürünleri de suluk matara gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca Bee'de kullanıcılara sunduğumuz termos mug modelimiz ve Bee termos bardak modelimiz günlük hayatlarında kahve matarası veya kahve termosu olarak kahve veya çay içmek isteyenler için tasarlanmıştır..

TERMOS VE SU TERMOSU KISA TARİHÇESİ

Termos, içinde taşıdığı malzemenin dış ortam koşullarından etkilenmesini büyük ölçüde azaltan, böylece isteğe göre sıcak ya da soğuk kalmasını sağlayan bir likit taşıma aletidir. 1892'de, maddelerin soğuğa verdikleri tepkileri araştıran Sir James Dewar tarafından keşfedilmiştir. Birbiri içine geçen iki şişenin boyun bölgesinde birleşmesiyle üretilir.

İki şişe arasında bulunan hava kısmen çekilerek, ısı yalıtımını sağlayan kısmi bir vakum yaratılır. Matara, daha çok soğuk sıvıları saklamak için kullanılırken, termoslar hem soğuğun hem sıcağın yalıtımını sağlayacak donanıma sahip olabilirler.

HANGİ AKTİVİTE İÇİN HANGİ TERMOS MODELİ?

Eğer doğa sporlarına gönül verdiyseniz ya da sırtınıza çantanızı alıp uzun seyahatlere çıkmaktan hoşlanıyorsanız, sıvı rezervinizi yanınızda taşımak sizin için önemli hale gelecektir. Doğa yürüyüşleri ve trekkingde amacınız yanınızda su taşımaksa, ağırlığı ve kapladığı yer fazla olmayan, çantanıza uygun boyutta bir matara veya metal suluk seçebilirsiniz.

Mataralar çoğunlukla ısı yalıtımı sağlamadıklarından, genelde temiz içme suyu taşımak için tercih edilir. Yine de ısı yalıtımı sağlayan kılıflarla mataranızı desteklemeniz mümkündür. Kampçılar içinse, sıcak sıvıya ulaşabilir olmak önem kazanacaktır.

Güncel termos fiyatları ve termos matara fiyatları için Bee'ye göz atabilirisiniz. Bee'den alacağınız bu kamp termosu veya termoslu matara ile hem hijyenik hem de hesaplı alışveriş yapın, doğadayken sağlıklı kalın!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR