İş Ortaklarımız

Follow us on social

 

1877 yılında deniz kaptanı Helly Juell Hansen’in evde eşiyle birlikte denizciler için ürettikleri özel bir kıyafetle başlayan, bugün ise ekstrem spor kıyafetleri üretmekte olan bir firmadır.

 

Contigo, seyahat kupaları, çocuk içecek bardakları ve kahve muglarındaki sıcak ve soğuk içecekleri ısı kaybı yaşatmadan şık, ergonomik ve hijyenik olarak üreten bir matara markasıdır.

 

Çocuk ve yetişkinler için yaratıcı çanta, kalemlik ve cüzdan gibi ürünler üreten Pixie Crew, kendi hayal gücünüz ile her gün farklı tasarımlar çıkartarak eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

 

Her yaş grubuna göre hitap eden modelleriyle bedensel aktivite ve sürüş becerisine destek olan Micro Scooter sadece yazın değil kış aylarının da vazgeçilmezidir.

 

2002 yılında DOĞUŞ TEKSTİL KUMAŞ ünvanıyla kurulmuş olan firma, halı sektöründe bugüne kadar kendini geliştirerek peluş tedarik ve imalatıyla hizmet vermektedir.

 

Geleneksel ve modern tekniklerle üretim yapan Wooderful Life, ahşap işçilik ile yapmış olduğu müzik kutularını, hediye veya dekorasyon olarak tercih edebilirsiniz.

 

"Senin Fikrin!" sloganı ile başlayan Pixel Bags markası, çanta, kalem kutusu, cüzdan ve tablet çantasındaki silikon çipler ile çocuğunuzun ya da sizin yaratıcılığını ortaya koymanızı sağlar.

 

En büyük amacı çevre dostu ürünleri üretmek olan Klean Kanteen, çevreyi olumsuz etkileyen bileşenleri ortadan kaldırarak daha sağlıklı ve kaliteli olan termosları üretmektedir.

 

2001 yılının sonunda faaliyete geçen Hurley markası, daha çok deniz sporu için ürünler üretmekte olan Dünyanın en büyük spor markalarının başında gelmektedir.

 

Kalite, inovasyon, tasarım ve çevre bilinci ile tanınmakta olan SIGG şirketi, zengin geleneksel tarihi ile 1908'den beri İsviçre'de, matara üretiminde lider bir tedarikçidir.

 

Musto şirketi 50 yıllık mühendislik üstün performansı ile yelken ve binicilik sporları için giyim üzerine üretimler yapmış Dünya markalarının başında gelen bir firmadır.

 

Mc David markası, insanların spor yaparken spor tıbbi, spor koruma, performans arttırıcı ve yaralanmaları önleyici kıyafetler tasarlamakta olan bir firmadır.

 

Emporer deri, ağırlıklı üretim tesisi İtalya da bulunmaktadır. Emporer şirketi müşteri odaklı çözümler sunduğundan dolayı ürünlerine 2 yıl garanti süresi vermektedir.

 

Dünyanın en gelen çanta markalarından biri olan Eastpak kalite ve dayanıklılığına güvenmediğinden mevcut olan çantalarına 30 yıllık garanti vermektedirler.

 

2007 yılında kurulmuş olan Robotime, çocuklar ve yetişkinler için ahşap bulmacalar ve eğitici oyuncaklar tasarlayarak, üretme ve satma konusunda uzmanlaşan bir markadır.

 

K2 Rollerblade, 1962 yılında kurulan Amerika kayak şirketidir. 2003 yılında K2 Sports olarak yeniden adlandırılan şirket tasarım, üretim, satış ve pazarlamada Dünyaca ünlü markalardan olmuştur.

 

Ev fitness ekipmanlarını dünyanın birçok ülkesine ulaştırmayı başaran Iron Gym, aldığı pozitif geri dönüşler ile markasının güvenilirliğini ve kalitesini gün geçtikçe arttırmaktadır.

 

Uzun yıllar sporla ilgilenmiş bir girişimci olan David McCrane tarafından 1988 yılında kurulan Harbinger, sporcular ve spor tutkunları için performans odaklı ürünler üretmesiyle ün kazanmıştır.

 

20 yılı aşkın süredir müşterilerine hizmet sunan Cobian, dayanıklı ve esnek malzemeler ile şık ve benzersiz terlikler üreterek müşteriler için fark yaratmaya devam etmektedir.

 

2010 yılından bu yana, gün boyu kullanılabilecek şık, sağlıklı ve kaliteli çözümler üreten Bobble, fonksiyonel ve kalite ürünleri ile hızla büyümekte olan bir firmadır.

 

1991 yılında Denizli’de kurulan Baveno firması, daha çok havlu ve bornoz alanındaki ürün grubuyla kendini geliştirerek bu alanda önde gelen firmalardan olmuştur.

 

1975 yılında Nick Gill tarafından kurulan Gill firması, yelken sporu yaparken kullanmaları için hem koruyucu hem de konforlu bir şekilde kullanabilmelerini sağlamaktadır.

 

1965 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde kurulan Xero, kaykay sektöründe ki en büyük marka olup yenilikçi bir güç olmaya devam etmektedir.

 

1989 yılında küçük bir mağazada başlayan bu macera birçok sektörde hizmet vererek, kısa süre zarfında Türkiye pazarında lider kurumlardan biri olmayı başarmıştır.

Bu site Dayneks E-Ticaret Tarafından Hazırlanmıştır.