Bee.com.tr - Türkiye'nin Online Güvenli Alışveriş Sitesi.

Follow us on social

ADRESE TESLİM
Hızlı Teslimat
% 100 MÜŞTERİ
Memnuniyeti
SSL SERTİFİKASI
Güvenli Alışveriş
% 100 KAZANÇLI
Alışveriş Keyfi
ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA Ürünlerimizle İlgili Güncel Bilgileri Buradan Takip Edebilirsiniz.
20 Temmuz

Helly Hansen Sırt Çantaları

  Norveçli bir kaptan olan Helly Juell Hensen, 1877 yılında denizcilerin zorlu hava şartlarından korunmaları için pamuklu kumaş üzerine keten tohumu yağı ekleyerek esnek su geçirmez kumaşları üretmesiyle…

Devamını Oku
11 Temmuz

Harbinger Gloves

  Spor yaparken kullanılması gereken ekipmanların en başında eldivenler(gloves) gelmektedir. Spor esnasında ağırlık kaldırdığınız esnada oluşabilecek sorunları çözmeye yardımcı olur.  

Devamını Oku
Türkiye’nin en iyi online alışveriş sitelerinden olan bee.com.tr sitemiz, onlarca kategorisi ve binlerce ürün çeşitliliği ile hizmet vermektedir. Yelken kıyafetleri üreten Helly Hansen, sırt çantası ve kalem kutusu üreten Pixie Crew, scooterları ile ünlü Micro, doğa dostu olarak termos ve matara üreten Contigo ve müzik kutuları ile ünlü Wooderful Life gibi birçok büyük yerli ve yabancı markalar ile iş ortaklığı yaparak ürünlerini sitesinde satmaktadır.

En uygun fiyatlarda ve hızlı kargo sistemi ile müşteri memnuniyetini kazanarak deneyimini arttırarak hızla büyümektedir. Geniş ürün yelpazesi ile birçok farklı modelde ürüne sahip olan firmamız sizleri de düşünerek uygun fiyatlar ile alışverişlerini tamamlamaktadır. Siparişleriniz hızlı bir şekilde hazırlanıp tarafınıza kargolanmaktadır. Bu şekilde devam ederek müşterilerinin güvenini kazanan bee.com.tr’de sizleri eğlenceli alışverişler beklemekte.

Bu site Dayneks E-Ticaret Tarafından Hazırlanmıştır.